Çocuklara Kumaştan Pijama Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Çocuklara Kumaştan Pijama Yapımı – Resimli Anlatım

Kumaştan kolay pijama yapımı ile karşınızdayım. Bu yazımda sizlere çok güzel bir çalışmanın resimli anlatımlarını paylaşacağım. Çocuklara kumaştan pijama yapımı çalışması sayesinde sizde evinizdeki farklı desenli veya renkli kumaşları kullanarak çocuklarınıza veya bebeklerinize harika pijamalar yapabileceksiniz. Yapımı oldukça kolay ve eğlenceli olan bu çalışmanın şablonlu ve resimli anlatımlarını aşağıda paylaştım.

 

 

Yapılışını resimli anlatımdaki adımları takip ederek kısa sürede sizde evinizde yapabilirsiniz. Kumaştan yapılan çalışmaları sürekli olarak sizlere paylaşmaya devam etmekteyim. Diğer kumaştan yapılanları sitemizde kumaş kategorisinde çokça görebilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda karşınıza birçok kumaş çalışması ve kumaştan yapılan projeler çıkacak. Dilerseniz o çalışmaları da inceleyebilirsiniz.

source : http://www.makeit-loveit.com/2011/09/super-simple-leggings-only-2-fabric-pieces.html

Stoff Pyjamas – pyjama en tissu – fabric pajamas

 

 

Daha önce paylaştığımız Yeni Baykuş Aplike Modelleri 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir