Çocuklara Kumaştan Pijama Yapımı – Resimli Anlatım

evde-cocuklara-kumastan-pijama-yapimi7-670x415

Çocuklara Kumaştan Pijama Yapımı – Resimli Anlatım

Kumaştan kolay pijama yapımı ile karşınızdayım. Bu yazımda sizlere çok güzel bir çalışmanın resimli anlatımlarını paylaşacağım. Çocuklara kumaştan pijama yapımı çalışması sayesinde sizde evinizdeki farklı desenli veya renkli kumaşları kullanarak çocuklarınıza veya bebeklerinize harika pijamalar yapabileceksiniz. Yapımı oldukça kolay ve eğlenceli olan bu çalışmanın şablonlu ve resimli anlatımlarını aşağıda paylaştım.

Yapılışını resimli anlatımdaki adımları takip ederek kısa sürede sizde evinizde yapabilirsiniz. Kumaştan yapılan çalışmaları sürekli olarak sizlere paylaşmaya devam etmekteyim. Diğer kumaştan yapılanları sitemizde kumaş kategorisinde çokça görebilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda karşınıza birçok kumaş çalışması ve kumaştan yapılan projeler çıkacak. Dilerseniz o çalışmaları da inceleyebilirsiniz.

source : http://www.makeit-loveit.com/2011/09/super-simple-leggings-only-2-fabric-pieces.html

Stoff Pyjamas – pyjama en tissu – fabric pajamas

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*