ÇOK GÜZEL ÇEYİZLİK SECCADE TAKIMLARI

 

 

0

 

Çok güzel modeller bulunca sizlere de sunmak istedim. Mimuu adresinde yer alan örnekleri görünce sizde çok seveceksiniz. Etamin işlemeli seccade modelleri olarak da tanımlanan örnekleri ben çok sevdim. Özellikle siyah renk olanlar tam çeyizlik ve her evde bulunması gerekir.

Etamin seccade modelleri dışında işlemeli ve güzel örneklere sahip seccadeleri de daha önce sitemizde yayınlamıştık. Her evde olması gereken seccade takımları artık daha kaliteli ve güzel yapılıyor.

Kaliteli seccade takımları

Bu güzel işlemeleri yapan birçok ev hanımı var. Mimuu sitesinde de yine bu içeriği hazırlayan bayanın bahsettiği çalışmalardan bazıları altta yer alıyor. Seveceğinizi düşündüğüm örnekler olup, etamin seccade işleme örnekleri olarak ebruli iplikle yapıldıklarını öğrendim.

 

 

Çok güzeller ve sizde öğrenerek normal bir seccade takımının üstüne işleme yapmaya başlayabilirsiniz. Zor olmadığını ve hatta bu konuyla ilgili şemaların olduğunu duydum. Kitapçıklar halinde satılıyormuş.

Henüz nasıl ulaşırız nereden buluruz bilmiyorum. Ancak seccade işleme teknikleri veya nasıl öğreneceğimizi araştırıyorum. Bulunca sizlere görsel olarak videolu şekilde de paylaşmayı düşünüyorum. Önce tabi ki ben öğrenmeliyim.

Sizlerde seccade takımlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Burada sizin isminizle yayınlayabiliriz. Güzel modelleri gördükçe ben şaşırıyorum ve nasıl yapıldıklarına imreniyorum. Yine güzel seccade örnekleri ile görüşmek dileğiyle diyeyim o halde. İyi akşamlar hanımlar.

kaynak : mimuu.com

 

Daha önce paylaştığımız BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ PANÇO ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir