ÇOK GÜZEL ŞİŞ İŞİ BONCUK SÜSLEMELİ PATİK

 

 

 

 

sis-isi-boncuklu-patik

 

 

Şişle boncuklu patik örneği

Evinizde otururken şiş kullanarak harika boncuk süslemeli patikler yapabilirsiniz. Yapımı zor gibi gözükebilir. Hatta birçoğunuz şimdiden ben bunu yapamam diyor olabilirsiniz. Ama şunu belirtmeliyim ki bakmadan izlemeden karar vermeyin.

Şişle boncuklu patik nasıl yapılır diyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı Emelce kanalından aldım. İzledikten sonra neden olmasın dedim ve neden biz yapamayalım ki dedim.

Biraz izledikten sonra kolayca yapılabileceğini gördüm ve sizlerle de bu güzel çalışmayı masaya yatırmak istedim arkadaşlar.

Yapımı hem güzel hem de kolay aşamalardan oluşuyor. Kısa sürede yapabilir ve çok güzel boncuklu patik modellerine sahip olabilirsiniz.

 

 

sis-isi-boncuklu-patik

Emel hanımın paylaşımı olan bu harika çalışmayı bence beğeneceksiniz. Boncuk süslemelerinde kendinize özel motifler de ortaya çıkarabilirsiniz.

Yaparken eğleneceğiniz ve keyif alacağınız şiş işi örgü modeli olup, süsleme işi ise işin kaymağı oluyor. Yaparken keyif alacağınız ve görenleri hayran bırakacağınız bir çalışma.

Kesinlikle öneririm hanımlar. İzledikten sonra sizde yapmaya koyulacaksınız. Şiş işinde zorlanan hanımlara da tavsiyem biraz izleyin modeli kavramaya çalışın öyle başlayın.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCshFdKti4WxYB-xjbfq3CeA

SEN KAÇ YILDIZ VERİRDİN ACABA? MERAK EDİYORUZ?
[TOPLAM: 1 ORTALAMA: 4]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*