Converse Bebek Patiği Modeli

 

 

1

 

Converse Bebek Patiği

Daha önce buna benzer paylaşımlarda bulunmuştuk. Bu yazımızda da sizlere converse bebek patiği modellerini paylaşacağız. Fikir edinmek isteyenler için güzel bir örnek. Converse bebek patik modeli görmeyenler bu güzel örneklerden yararlanabilirler.

Hatta evde örgü converse bebek patik yapımıyla uğraşıyorsanız, çalışmanızın bittiğinde nasıl gözükeceğini alttaki örneklerden anlayabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı örgü converse bebek patik yapılışıyla alakalı eğitici ve öğretici videoları sitemizde bulabilirsiniz.

Şimdi sizleri bu örneklerle baş başa bırakıyorum. Hemen altta benzer yazılar bölümünde yapılışı gösteriliyor. Diğer örnekler de çok hoşunuza gidecek. Modelleri ve örneklerine ek olarak detaylı anlatımları da ilgi çekici duruyor. Kolay gelsin.

converse-bebek-patigi-modeli

 

 

converse-bebek-patigi-modeli2

converse-bebek-patigi-modeli3

converse-bebek-patigi-modeli4

 

 

Daha önce paylaştığımız Plastik Şişeden Takı Kutusu Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Emine dedi ki:

    Çok güzel olmuş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir