Çorap Kardan Adam

 

 

0

 

Çoraptan Kardan Adam Yapmak

Çoraptan kardan adam yapımı ile ilgili daha önceden yazı paylaşmıştık. Bu yazımızda ise yine aynı şekilde çoraptan kardan adam yapma ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağız. Farklı bir çalışma ve güzel bir kardan adam figürü ortaya çıkmaktadır.

Çorap kardan adam yapmak isteyenler bu yazı tam size göre… Kolay malzemeler ile pratik bir şekilde çocuklarınızı sevindirebilir ve onlarla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Çorap kardan adam yapmak için resimli anlatımı takip etmeniz yeterlidir. Resimli anlatımda çorapların içine pirinç doldurulmuş, ancak siz bu doldurma işlemini pamuk ile de yapabilirsiniz.

 

 

 

chaussettes de bonhomme de neige – snowman socks – Schneemann Socken – snemand sokker – meias boneco de neve – calzini pupazzo di neve – calcetines muñeco de nieve – șosete om de zăpadă – κάλτσες χιονάνθρωπος

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İle Bayan Atkısı Örme Resimli Anlatımlı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir