Çorap Kardan Adam


corap-kardan-adam10

Çoraptan Kardan Adam Yapmak

Çoraptan kardan adam yapımı ile ilgili daha önceden yazı paylaşmıştık. Bu yazımızda ise yine aynı şekilde çoraptan kardan adam yapma ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağız. Farklı bir çalışma ve güzel bir kardan adam figürü ortaya çıkmaktadır.

Çorap kardan adam yapmak isteyenler bu yazı tam size göre… Kolay malzemeler ile pratik bir şekilde çocuklarınızı sevindirebilir ve onlarla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Çorap kardan adam yapmak için resimli anlatımı takip etmeniz yeterlidir. Resimli anlatımda çorapların içine pirinç doldurulmuş, ancak siz bu doldurma işlemini pamuk ile de yapabilirsiniz.


 

chaussettes de bonhomme de neige – snowman socks – Schneemann Socken – snemand sokker – meias boneco de neve – calzini pupazzo di neve – calcetines muñeco de nieve – șosete om de zăpadă – κάλτσες χιονάνθρωπος

Tığ İle Bayan Atkısı Örme Resimli Anlatımlı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*