ÇORAPTAN ANLATIMLI OYUNCAK KUKLA YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay kukla yapmak için paylaştığım en güzel çalışmalardan birisindeyiz. Bu yazımda sizlere eski çoraptan anlatımlı oyuncak kukla yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları uygulayarak sizde eski çorapları kukla oyuncaklara dönüştürebilirsiniz. Evinizde her zaman bu tür kukla oyuncakları bulundurmalısınız.

Çocuklarınız yoksa bile evinize gelen çocukları veya akrabalarınızın çocuklarına bu tür oyuncakları verebilir ve oynamalarını sağlayabilirsiniz. Yada bu tür kukla oyuncakları evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu güzel çalışmayı evinizde kullanmadığınız ve atmaya kıyamadığınız eski çoraplardan yapabilirsiniz.

Resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği ve nasıl yapmanız gerektiği paylaşılmış. Tek yapmanız gereken eski çorapları bir araya getirmek ve resimli anlatımdaki gibi çalışmayı yapmak için başlamak. Kolay gelsin.

 

 

coraptan-anlatimli-kukla-yapimi

source

 

Daha önce paylaştığımız TAHTA MANDALDAN SALLANAN MİNYATÜR SANDALYE YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir