ÇORAPTAN BAYKUŞ OYUNCAK YAPMAK

 

 

0

 

Çoraptan baykuş oyuncak yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Özellikle de cam kenarına bu tür süsler çok yakışır.

Çoraptan baykuş yapmak hem kolay. Hem de eğlenerek bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Çorabı nasıl keseceğiniz ve nasıl baykuş oyuncak yapacağınız aşamalarıyla gösterilmiş.

İçini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Renk olarak farklı renklerde tercih edebilirsiniz. Ancak mor renk hem güzel durmuş.

Hem de süs olarak TV ünitesi önünde de bu iki baykuşu yapıp koyduğunuzu düşünsenize, güzel olmaz mı? bence güzel olur.

Bu tür çalışmalar ile çorapları değerlendirmiş olursunuz. Çoraptan oyuncak yapmak için daha önce de birçok çalışmanın anlatımını paylaşmıştım.

Onları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri çoraptan baykuş oyuncak yapmak için çalışma ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

coraptan-baykus-oyuncak-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız EL İŞİ KAĞIDINDAN ÇİLEK HEDİYE KUTUSU YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir