ÇORAPTAN BAYKUŞ OYUNCAK YAPMAK

1x1.trans

Çoraptan baykuş oyuncak yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Özellikle de cam kenarına bu tür süsler çok yakışır.

Çoraptan baykuş yapmak hem kolay. Hem de eğlenerek bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Çorabı nasıl keseceğiniz ve nasıl baykuş oyuncak yapacağınız aşamalarıyla gösterilmiş.

İçini pamuk veya yün ile doldurabilirsiniz. Renk olarak farklı renklerde tercih edebilirsiniz. Ancak mor renk hem güzel durmuş.

Hem de süs olarak TV ünitesi önünde de bu iki baykuşu yapıp koyduğunuzu düşünsenize, güzel olmaz mı? bence güzel olur.

Bu tür çalışmalar ile çorapları değerlendirmiş olursunuz. Çoraptan oyuncak yapmak için daha önce de birçok çalışmanın anlatımını paylaşmıştım.

Onları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri çoraptan baykuş oyuncak yapmak için çalışma ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


coraptan-baykus-oyuncak-yapmak

source

EL İŞİ KAĞIDINDAN ÇİLEK HEDİYE KUTUSU YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*