Çoraptan Eldiven Yapılışı


coraptan-eldiven-yapilisi6

Çoraptan Eldiven Yapılışı

Çoraptan kolay eldiven yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Gördüğünüz gibi kullanılmayan fazlalık çorapları kolaylıkla eldivenlere çevirebiliyorsunuz. Daha önce çoraptan köpek elbisesi yapmak için de çeşitli paylaşımlarım olmuştu.

Bu yazımda ise çorapla eldiven yapmak için güzel bir paylaşım yaptım. Evde kullanmadığınız çorapları atmak yerine onları değerlendirerek yeni eşyalara dönüştürebilirsiniz. Daha önce eski çoraptan oyuncak yapmak gibi değişik fikirlerin yapılışını anlatan çalışmalar paylaştığımı belirtmeliyim.

Bu güzel çalışmada ise parmaksız eldiven yapılışını buldum ve paylaşmak istedim. Sizlerde evinizde bu tür çalışmaları kolayca ve keyif alarak yapabilirsiniz. Sizde kullanmadığınız çoraplarınızı parmaksız eldivenlere çevirebilirsiniz. Eski çoraptan parmaksız eldiven yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

coraptan-eldiven-yapilisi

coraptan-eldiven-yapilisi2

coraptan-eldiven-yapilisi3

coraptan-eldiven-yapilisi4

coraptan-eldiven-yapilisi5

coraptan-eldiven-yapilisi6

coraptan-eldiven-yapilisi7

coraptan-eldiven-yapilisi8


coraptan-eldiven-yapilisi9

coraptan-eldiven-yapilisi10

coraptan-eldiven-yapilisi11 coraptan-eldiven-yapilisi12

coraptan-eldiven-yapilisi13 coraptan-eldiven-yapilisi14

coraptan-eldiven-yapilisi16

coraptan-eldiven-yapilisi18

coraptan-eldiven-yapilisi19

Prizden Mumluk Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*