Çoraptan Kardan Adam Yapılışı Resimli Anlatım


coraptan-kardan-adam-yapimi4

Çoraptan Kardan Adam Yap

Nette gezinirken karşılaştığım güzel bir paylaşım… Beyaz çoraptan kardan adam figürü yapabiliyorsunuz. Sitemizde daha önce de çoğu kez verdiğimiz bu güzel çalışmayı kesinlikle öneririm. Çok kolay yapımı var. Kendinize göre özelleştirebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

Çoraptan oyuncak yapmak veya çoraptan kukla yapımında da yine bu çalışmadan esinlenebilirsiniz. Eski çorapları değerlendirmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Çocuklarınız görünce çok sevinecek. Çoraptan kardan adam projesini seveceksiniz. Kolay gelsin.

coraptan-kardan-adam-yapimi

coraptan-kardan-adam-yapimi2


coraptan-kardan-adam-yapimi3

coraptan-kardan-adam-yapimi4

snowman made from socks – Schneemann von Socken gemacht – bonhomme de neige fait de chaussettes – boneco de neve feito de meias – pupazzo di neve fatto da calze – snemand lavet af sokker

Çiçekli Taç Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*