Çoraptan Kardan Adam Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Çoraptan Kardan Adam Yap

Nette gezinirken karşılaştığım güzel bir paylaşım… Beyaz çoraptan kardan adam figürü yapabiliyorsunuz. Sitemizde daha önce de çoğu kez verdiğimiz bu güzel çalışmayı kesinlikle öneririm. Çok kolay yapımı var. Kendinize göre özelleştirebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

Çoraptan oyuncak yapmak veya çoraptan kukla yapımında da yine bu çalışmadan esinlenebilirsiniz. Eski çorapları değerlendirmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Çocuklarınız görünce çok sevinecek. Çoraptan kardan adam projesini seveceksiniz. Kolay gelsin.

coraptan-kardan-adam-yapimi

coraptan-kardan-adam-yapimi2

 

 

coraptan-kardan-adam-yapimi3

coraptan-kardan-adam-yapimi4

snowman made from socks – Schneemann von Socken gemacht – bonhomme de neige fait de chaussettes – boneco de neve feito de meias – pupazzo di neve fatto da calze – snemand lavet af sokker

Daha önce paylaştığımız Çiçekli Taç Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir