Çoraptan Kedi Nasıl Yapılır?

 

 

0

 

Çoraptan Kedi Nasıl Yapılır?

Eski çoraptan oyuncak kedi yapalım. Bu güzel çalışma hem sevimli hem de kısa sürede yapılabilmektedir. Yaparken keyif alacağınız oyuncak çalışmalarından birisidir diyebilirim. Evde sizde kullanmadığınız renkli ve cicili çorapları bu tür minyatür oyuncaklara dönüştürebilirsiniz. Hem çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Hem de evde atmaya kıyamadığınız çoraplara yeni görevler kazandırmış olursunuz. Çoraptan oyuncak nasıl yapılır demeyin. Çünkü buna benzer daha önce de çok güzel çalışmalar paylaşmıştık. Onlar da işinize yarayacak.

 

 

Çok güzel olduklarını söyleyebilirim ve kısa sürede yapıp hem çocuklara sağlıklı oyuncak yapmış olursunuz. Hem de evde süs amaçlı kullanacağınız dekoratif minyatür oyuncak süs çalışmaları da ortaya çıkartmış olursunuz. Kolay gelsin.

coraptan-kedi-yapilisi

cat Socken – cat socks – chaussettes de chat – calzini cat – kat sokker – calcetines gato

 

Daha önce paylaştığımız Keçe Toplarından Rengarenk Çiçek Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir