Çoraptan Kedi Nasıl Yapılır?


coraptan-kedi-yapilisi1-720x415

Çoraptan Kedi Nasıl Yapılır?

Eski çoraptan oyuncak kedi yapalım. Bu güzel çalışma hem sevimli hem de kısa sürede yapılabilmektedir. Yaparken keyif alacağınız oyuncak çalışmalarından birisidir diyebilirim. Evde sizde kullanmadığınız renkli ve cicili çorapları bu tür minyatür oyuncaklara dönüştürebilirsiniz. Hem çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Hem de evde atmaya kıyamadığınız çoraplara yeni görevler kazandırmış olursunuz. Çoraptan oyuncak nasıl yapılır demeyin. Çünkü buna benzer daha önce de çok güzel çalışmalar paylaşmıştık. Onlar da işinize yarayacak.


Çok güzel olduklarını söyleyebilirim ve kısa sürede yapıp hem çocuklara sağlıklı oyuncak yapmış olursunuz. Hem de evde süs amaçlı kullanacağınız dekoratif minyatür oyuncak süs çalışmaları da ortaya çıkartmış olursunuz. Kolay gelsin.

coraptan-kedi-yapilisi1

cat Socken – cat socks – chaussettes de chat – calzini cat – kat sokker – calcetines gato

Keçe Toplarından Rengarenk Çiçek Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*