Çoraptan Oyuncak Ayı Yapılışı

coraptan-oyuncak-ayi-yapilisi-737x415

Çoraptan Oyuncak Ayı Yap

Eski çoraplarınızdan oyuncak ayı yapmak ister misiniz? Bu yazımızda bulunan resimli anlatıma göre sizde eski çoraplarınızı kullanarak kolaylıkla oyuncak ayı yapabilirsiniz. Çoraptan oyuncak yapmak veya oyuncak ayı yapmak isteyenler için daha önce çok değişik anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum.

Çoraptan nasıl oyuncak ayı yapılır demeyin. Gerçekten gördüğünüzde sizde şaşıracak ve bu tür çalışmaların yapıldığına hayret edeceksiniz. Ben ilk gördüğümde şok olmuştum. Nasıl olur demiştim.

Çorap değerlendirme çalışmaları olarak sitemizde birbirinden güzel ve eğlenceli değerlendirme çalışmalarına da ulaşacaksınız. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve sevimli oyuncak çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

coraptan-oyuncak-ayi-yapilisi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Çoraptan Oyuncak Ayı Yapılışı

  1. çoraptan tavşan yapımını da yine bu siteden faydalanarak yapmıştım. çocuklar bayılacak bu kez çoraptan ayı yapımı var sırada. TEŞEKKÜR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*