Çoraptan Oyuncak Ayı Yapılışı

 

 

1

 

Çoraptan Oyuncak Ayı Yap

Eski çoraplarınızdan oyuncak ayı yapmak ister misiniz? Bu yazımızda bulunan resimli anlatıma göre sizde eski çoraplarınızı kullanarak kolaylıkla oyuncak ayı yapabilirsiniz. Çoraptan oyuncak yapmak veya oyuncak ayı yapmak isteyenler için daha önce çok değişik anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum.

Çoraptan nasıl oyuncak ayı yapılır demeyin. Gerçekten gördüğünüzde sizde şaşıracak ve bu tür çalışmaların yapıldığına hayret edeceksiniz. Ben ilk gördüğümde şok olmuştum. Nasıl olur demiştim.

Çorap değerlendirme çalışmaları olarak sitemizde birbirinden güzel ve eğlenceli değerlendirme çalışmalarına da ulaşacaksınız. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve sevimli oyuncak çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

coraptan-oyuncak-ayi-yapilisi

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Çoraplardan Oyuncak Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. sevim akpınar dedi ki:

    çoraptan tavşan yapımını da yine bu siteden faydalanarak yapmıştım. çocuklar bayılacak bu kez çoraptan ayı yapımı var sırada. TEŞEKKÜR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir