Çoraptan Oyuncak Ayı Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım en güzel çalışmalardan birisindeyiz. Çoraptan oyuncak ayı yapmak için sanırım daha önceden de benzer bir çalışma paylaşmıştım. Evde çoraptan ayı oyuncak yapmak için altta size resimli güzel bir anlatım paylaştım. Adımları takip ederek sizde çorabı ayı oyuncağa dönüştürebilirsiniz. Evde çoraptan oyuncak ayı yapmak için malzemeleri ise kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar ile sağlıklı oyuncak yapmış olursunuz. Evde minyatür oyuncak koleksiyonunuz varsa bu oyuncağı da aralarına katabilirsiniz. Kendin yap projesi olarak paylaştığım çoraptan oyuncak ayı çalışmasını kolaylıkla yapabileceğinizi de söyleyebilirim. İlk olarak malzemelere bakalım ;

  • iki çift gri çorap.
  • iğne iplik.
  • yün veya pamuk.
  • düğme yada oyuncak göz.

Malzemelerin eksik kısımlarını kırtasiye veya incik boncuk satılan yerlerden temin edebilirsiniz. Evde çoraptan oyuncak ayı yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çocuklarınıza veya evinizde oyuncak koyduğunuz TV ünitesi önüne yerleştirebilirsiniz. Evde çoraptan oyuncak ayı yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

coraptan-oyuncak-ayi-yapmak

Çoraptan oyuncak ayı çalışması sayesinde sizde bu güzel ve eğlenceli oyuncak çalışmasının nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Farklı renkteki çoraplarınızı kullanarak bu güzel oyuncak ayı çalışmasını yapabileceğinizi de unutmayın. Beyaz çoraptan veya sarı çoraptan da oyuncak ayılar yapabilirsiniz. Yaptığınız oyuncak ayı çalışmasını satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlara hediye edebilirsiniz. Evinizde süs eşyası olarak da kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/18843044

 

Daha önce paylaştığımız Tüylü Kumaştan Oyuncak Kedi Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir