Çoraptan Oyuncak Köpek Yapmak

 

 

0

 

Evde eski çoraptan yapılan oyuncak çalışmalarını sürekli olarak size paylaşmaya devam ediyorum. Evinizde atmaya kıyamadığınız ve sevdiğiniz çoraplarınız varsa onlara yeni canlar katabilirsiniz. Eski çoraptan oyuncak köpek yapmak için paylaştığım resimli anlatımda neresinden kesmeniz ve neresinden biçmeniz gerektiği detaylı olarak verilmiş.

Yapmanız gereken oyuncak köpek yapmak için uygun güzel bir çorap bulmak ve sevdiğiniz çorabınızı oyuncağa dönüştürmek. Çoraptan köpek yapmak için ihtiyacınız olan malzemeler ise oldukça basit. Çoraptan oyuncak köpek yapımı için malzemeleri şöyle sıralayabiliriz.

  • eski çorap.
  • iğne iplik.
  • pamuk veya yün.
  • oyuncak göz.

 

 

Malzemeleri temin ettikten sonra çalışmayı anlatan resimli tariften yararlanarak kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan çoraptan oyuncak çalışmalarını sitemizde yer alan kendin yap kategorisi ile değerlendirme bölümlerinde bulabilirsiniz.

coraptan-oyuncak-kopek-yapmak

Evde eski kazaktan oyuncak yapmak veya eskilerinizi değerlendirmek için daha önce de çok güzel harika anlatımlara sahip çalışmalar paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/222138072

 

Daha önce paylaştığımız Evde Tığ İşi Örgü Bot Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir