Çoraptan Vazo Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Çoraptan Vazo Yapmak

Farklı bir çalışma ile karşınızdayız. Bu çalışmada çorap kullanılmış, mumluk kullanılmış ve sonuç olarak ortaya çok şık bir vazo çıkmış. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde buna benzer çalışmalar yapabilirsiniz. Evde çoraptan vazo yapmak veya çorap değerlendirme çalışması sayesinde sizde boş zamanlarınızı eğlenerek geçirebilirsiniz. Çoraptan vazo yapmak için diğer çalışmalar da hemen yazımızın altından karşınıza çıkacaktır.

Çoraptan vazo yapmak veya çorapla vazo süsleme çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Onlardan da yararlanabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve eğlenceli projeler ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

coraptan-vazo-yapilisi

 

 

coraptan-vazo-yapimi

Vasen Konstruktion der Socken – vases construction of the socks – vases construction des chaussettes – vaser konstruktion af sokker – Vasos de construção das meias – vasi costruzione delle calze

 

Daha önce paylaştığımız Eski Tişörtten Fular Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir