Çoraptan Vazo Yapılışı Resimli Anlatım


coraptan-vazo-yapimi-650x415

Çoraptan Vazo Yapmak

Farklı bir çalışma ile karşınızdayız. Bu çalışmada çorap kullanılmış, mumluk kullanılmış ve sonuç olarak ortaya çok şık bir vazo çıkmış. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde buna benzer çalışmalar yapabilirsiniz. Evde çoraptan vazo yapmak veya çorap değerlendirme çalışması sayesinde sizde boş zamanlarınızı eğlenerek geçirebilirsiniz. Çoraptan vazo yapmak için diğer çalışmalar da hemen yazımızın altından karşınıza çıkacaktır.

Çoraptan vazo yapmak veya çorapla vazo süsleme çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Onlardan da yararlanabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve eğlenceli projeler ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.


coraptan-vazo-yapilisi

coraptan-vazo-yapimi

Vasen Konstruktion der Socken – vases construction of the socks – vases construction des chaussettes – vaser konstruktion af sokker – Vasos de construção das meias – vasi costruzione delle calze

Eski Tişörtten Fular Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*