Damacanadan Avize Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Damacanadan Avize Yapılışı Resimli Anlatım

Evinizde kullanmadığınız veya fazla olan 5 kiloluk plastik damacana kullanarak harika avizeler yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere resimli anlatımını sunuyoruz. Kolaylıkla yapabileceğiniz bu çalışma sonrası harika bir avizeniz olacak.

Evde damacanadan avize yapmak isteyenler olur mu? bilmem. Ancak yapmak isterseniz de altta yer alan çalışmayı adım adım uygulayarak sizde plastik avize çalışması yapabilirsiniz. Bilindiği üzere plastik ısıtılınca eriyor ve her türlü şekli alabiliyor. Bu güzel çalışmada da plastik şişe kesilerek eritilmeye başlanılmış.

Sizde aynı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve kendinize özel avizeler yapabilirsiniz. Evde kolay avize yapmak gibi değişik ve ilgin fikirlerin yapımını anlatan çalışmaları paylaşmıştık. Onlar da zaten hemen bu yazının altından karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

damacanadan-avize-yapilisi

damacanadan-avize-yapilisi2

damacanadan-avize-yapilisi3

damacanadan-avize-yapilisi4

damacanadan-avize-yapilisi5

damacanadan-avize-yapilisi6

 

 

damacanadan-avize-yapilisi7

damacanadan-avize-yapilisi8

damacanadan-avize-yapilisi9

damacanadan-avize-yapilisi10

damacanadan-avize-yapilisi11

damacanadan-avize-yapilisi12

damacanadan-avize-yapilisi13

damacanadan-avize-yapilisi14

 

 

Daha önce paylaştığımız Palet Ev Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir