Damacanadan Avize Yapılışı Resimli Anlatım

damacanadan-avize-yapilisi14

Damacanadan Avize Yapılışı Resimli Anlatım

Evinizde kullanmadığınız veya fazla olan 5 kiloluk plastik damacana kullanarak harika avizeler yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere resimli anlatımını sunuyoruz. Kolaylıkla yapabileceğiniz bu çalışma sonrası harika bir avizeniz olacak.

Evde damacanadan avize yapmak isteyenler olur mu? bilmem. Ancak yapmak isterseniz de altta yer alan çalışmayı adım adım uygulayarak sizde plastik avize çalışması yapabilirsiniz. Bilindiği üzere plastik ısıtılınca eriyor ve her türlü şekli alabiliyor. Bu güzel çalışmada da plastik şişe kesilerek eritilmeye başlanılmış.

Sizde aynı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve kendinize özel avizeler yapabilirsiniz. Evde kolay avize yapmak gibi değişik ve ilgin fikirlerin yapımını anlatan çalışmaları paylaşmıştık. Onlar da zaten hemen bu yazının altından karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

damacanadan-avize-yapilisi

damacanadan-avize-yapilisi2

damacanadan-avize-yapilisi3

damacanadan-avize-yapilisi4

damacanadan-avize-yapilisi5

damacanadan-avize-yapilisi6

damacanadan-avize-yapilisi7

damacanadan-avize-yapilisi8

damacanadan-avize-yapilisi9

damacanadan-avize-yapilisi10

damacanadan-avize-yapilisi11

damacanadan-avize-yapilisi12

damacanadan-avize-yapilisi13

damacanadan-avize-yapilisi14

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*