Damacanadan Sepet Nasıl Yapılır?

 

 

0

 

Evde Kolay Damacanadan Sepet Nasıl Yapılır?

Bu paylaşımımızda sizlere damacana kullanarak nasıl dekoratif güzel sepet yapılabileceğini göstereceğiz. Bunun için malzeme olarak süs için kullanılacak motifleri kendiniz karar verebilirsiniz. Bir kaçta boş damacana işinizi görecektir. Pratik bilgileri paylaşmaya devam ediyorum.

Paylaşacağım çalışma sayesinde sizde evinizde boş damacanaları kullanarak harika sepetlere çevirebileceksiniz. Evde kolay damacanadan sepet nasıl yapılır? diyorsanız altta paylaştığım anlatımlı videoyu kesinlikle izleyin.

Bu tür basit çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde sıkça paylaşmaya çalışıyorum. İşime yaramaz dediğiniz anlarda çok işinize yarayacak güzel bilgiler bunlar…

Yapılışı ile ilgili resim ve videolar aşağıdadır :

damacanadan-sepet-yapimi4

 

 

 

damacanadan-sepet-yapimi2 damacanadan-sepet-yapimi3

Plastikkorb – panier en plastique – plastic basket

 

 

Daha önce paylaştığımız Ahşap Mandal ve Yoğurt Kabından Sepet Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir