DANONE KUTUSUNDAN MUMLUK YAPMAK

 

 

0

 

Çocuklarınızın severek tükettiği danone meyveli yoğurt kaplarını atıyorsanız, onları artık atmayın. Çünkü onları mumluk altı veya mumluk yapmada kullanabilirsiniz.

Mum aldığınızda onları koyacak veya saplayacak yer bulamazsınız. Bu yüzden bu paylaşımda mumluk altlığı veya mum altlığı da diyebileceğimiz çalışmayı yapabilmeniz için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Mum altlığı yapmak için danone yoğurt kabını kullanabilirsiniz. Altta resimli anlatımda danone kutusunu nasıl kalıp yapacağınız gösterilmiş.

Yapmanız gereken anlatımı takip etmek ve danone kutularını mumluk altlığına dönüştürmek. Bu sayede sahip olduğunuz mumları tutturacağınız güzel altlıklarınız olacak. Danone kutusundan mumluk yapmak için paylaştığım resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

danone-kutusundan-mumluk-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız RENKLİ DÜĞMELERDEN BİLEKLİK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir