Dantel Ekmek Sepeti Nasıl Yapılır?

 

 

0

 

Dantel Ekmek Sepeti Nasıl Yapılır?

El işlerinin her zaman başında gelen dantel ile birçok el işi yapılabilmektedir. El emeği göz nuru dantel işleri ile çeşitli aksesuarlar, motifli dekor ürünleri dahi yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere dantelli ekmek sepeti modellerini paylaşacağız. Evinizde bulunan ekmek sepetleri için harika danteller yapabilirsiniz. Aşağıda sizlere dantel ekmek sepetleri paylaşacağız.

Altta paylaştığım örnek dantel çalışmalarını gördüğünüzde bayılacaksınız. Siz de bu tür çalışmalar yapıyorsanız mutlaka alttaki örneklere göz atmalısınız. Dantel ekmek sepeti yapılışı ile ilgili anlatımlı bir yazıyı sitemizde paylaşmıştım. Bu yazımın sonunda karşınıza benzer yazılar bölümünde çıkabilir veya kendin yap bölümüne göz atarak dantelden ekmek sepeti yapılışını anlatan çalışmaya ulaşabilirsiniz.

 

 

Anlatımlı resimleri ve videosunu bulacağınız dantel ekmek sepeti veya dantelden sepet yapılışı çalışmalarının yapılışını öğrenerek sizde evinizde bu çalışmaları yapıp ek kazanç elde edebilirsiniz. Turistik yerlerde kolaylıkla satabileceğiniz bu çalışmalar hem süs hem de kullanışlı ekmek sepetleri olarak da kullanabilirsiniz.

Son karedeki kırmızı ekmek sepeti harika gözüküyor dimi… sizde bu güzel çalışmalardan yapabilir hatta satarak eviniz için çok güzel ek gelirler elde edebilirsiniz. Kolay gelsin.

dentelle corbeille à pain – lacy bread basket – Spitzen-Brotkorb

 

 

Daha önce paylaştığımız Plastik Kaşıklardan Çiçek Yapılışı Resimli Videolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir