Dantel Havlu Kenarı Kelebek Örme

 

Dantel havlu kenarı kelebek örme çalışması evlenecek kızların çeyizinde olmazsa olmaz olan havlular için dantel ise vazgeçilmezdir. Bu yazımızda sizlere havlu kenarı kelebek örme örneğini resimli bir şekilde paylaşacağız. Bu yazımda paylaşacağım dantelli havlu kenarı modellerini beğeneceğinizi umuyorum. Farklı çalışmaları gördükçe sizlere paylaşmaya çalışıyorum.

Dantel havlu kenarı modelleri ile ilgili diğer paylaşımlarımı sitemizde yer alan havlu modelleri kategorisinde bulabilirsiniz. Yine havlu modellerinin yapımını anlatan çalışmalara da ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım dantel havlu kenarı kelebek örme ile ilgili çalışmayı çok beğeneceksiniz.

Havlu kenarı yapma ile ilgileniyorsanız, farklı çalışmaların anlatımlı videolarını sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımda da yine sizlere anlatımlı videolar paylaşacağım. Bu sayede dantel havlu kenarı ile kelebek örmeyi kolayca öğrenebileceksiniz. Yine örnek resimlerde dantelli havlu kenarı kelebek motifli çalışmaları inceleyebilirsiniz. Diğer çalışmalar bu yazımın sonunda ki bağlantılarda yer alacaktır. Kolay gelsin.

 

 

kelebekli-havlu-kenar-danteli
kelebekli-havlu-kenar-danteli

Birbirinden değişik ve farklı kelebek örnekleri ise aşağıda

 

https://www.youtube.com/watch?v=SaMiY7RPRJ8

 

https://www.youtube.com/watch?v=61MkifQAs84

 

https://www.youtube.com/watch?v=tZs-6qYdjJM

Schmetterling Towel Gestrickte Spitze-Rand -Butterfly Towel Knitted Lace Edge – Papillon serviettes en dentelle tricotée bord

Daha önce paylaştığımız İple Bileklik - Takı Örülüşü Resimli Anlatımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:4    Ortalama:2/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Comments on Dantel Havlu Kenarı Kelebek Örme

  1. Merhabalar sema hanım, bu yorumunuzu gören ve bu işi yapan ev hanımları yine buraya yorum yazarlar ve size bilgilerini bırakabilirler. Sitemiz tanıtım ve bilgi alma amaçlıdır. Satış yapılmıyor. Ancak bu işleri yapan kişiler yorumunuza icabet vereceklerdir. Saygılar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*