Dantel Mumluk Modeli

 

 

0

 

Dantel Mumluk Modeli

Üzerine dantel yapılmış bir kavanoz ve onun adı mumluk. Çok güzel bir dekoratif süs. Sizde bu tür çalışmalar ile evinizi daha da güzelleştirebilirsiniz. İhtiyacınız olan bir kavanoz, mum, birde dantel yapma bilgisi… Evde eski dantelleri de değerlendirebilirsiniz.

Eski dantelleri kavanoz dışına sararak harika dekoratif süsler de ortaya çıkarabilirsiniz. Dantel mumluk kılıfı yapabilir veya dantelli kavanoz mumluk yapıp evinizde sergileyebilirsiniz. Dantelli kavanoz mumluk modeli sayesinde sizde bu güzel değerlendirme çalışması ile evinize süs mumluklar yapabilirsiniz. Saman ip bağlayarak sarkaç mumluk süs olarak da kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

dantel-mumluk

Spitze Kerzenhalter – lace candle holders – titulaires de la dentelle de bougie – blonder lysestager – castiçais rendas – titolari di pizzo di candela

 

 

Daha önce paylaştığımız Boncuktan Süs Ağacı Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir