Dantel Örgü Battaniye Modeli Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere yine güzel bir örgü çalışması paylaştım. Dantel işi örgü battaniye modeli yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda aşamalar biraz gösterilmiş.

Ancak bu tür çalışma yapmak isteyen bayanlara fikir olacağını düşünüyorum. Sitemizde evde kolay battaniye yapmak için birçok resimli anlatım ve çalışma paylaşmıştım.

Hemen bu yazımın altında karşınıza battaniye modeli veya battaniye yapmak için birçok resimli anlatım çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım resimlerde dantel battaniye modeli yapmak için güzel bir çalışma yapılmış. Aşamaları fazla olmasa da hoşuma gittiği için evde dantel işiyle uğraşan bayanlar için paylaştım.

Benzer çalışmaları ilerleyen günlerde yine anlatımlı video ve resimli anlatımları şeklinde bulup paylaşacağım. Şimdi sizleri dantel örgü battaniye örneği ile baş başa bırakıyorum.

 

 

dantel-orgu-battaniye-modeli-yapmak

dantel-orgu-battaniye-modeli-yapmak

source : http://stuckathomemom.com/craft-projectsprintouts/random-crochet-patterns-with-pictures-found-online-crochet-patterns/

 

Daha önce paylaştığımız Dantel Çiçek Örneği Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir