Beş Şiş Dantel Modelleri

Beş şiş dantel modelleri arıyorsanız, bu güzel örnekler işinizi görecektir. 5 şişle dantel modeli yapmak için sizlere bir de altta anlatımlı video paylaştım. O güzel anlatımdan da istifade ederek sizde bu güzel harika ötesi dantel modellerinden yapmaya başlayabilirsiniz.

Şık tasarımı ile sehpa üstü veya vitrin takımı olarak da kullanacağınız beş şiş dantel örneklerini çeyizlik olarak da saklayabilirsiniz. Genç kızınız varsa veya yeni evlenecek yakınlarınız varsa onlara hediye ederek onları çok mutlu edebilirsiniz.

Bu tür beş şişle yapılan dantel örneklerinin çok para edeceğini de düşünüyorum. Hem görünüm olarak şahaneler. Hem de çok lüks gözüküyorlar. Para biçilmez çalışmalar olduklarını söylemeliyim. Sizlerde öğrenip aynısından yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

 

Pet Şişeden Kolay Bileklik Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde bileklik yapımı, evde kolay bileklik yapımı ve pet şişeden bileklik yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir