Boncuklu Dantelli Örgü Patik Yapmak

Bu yazımda sizlere boncuklu dantelli örgü patik yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde fikir sahibi olabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapmayı seviyorsanız veya değişik örgü patik modeli yapmak için örnek çalışmalar arıyorsanız sitemizde birçok çalışmanın detaylı anlatımını bulabilirsiniz.

Patik bölümünde birçok resimli anlatım ve videolu anlatımlar bulunuyor. Boncuklu örgü patik modeli yapmak için daha önce benzer bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma da dantel patik modeli yapmak için güzel bir resimli anlatım bulunuyor.

Örneğini çıkarabileceğiniz gibi tamamlanmış halini de görebiliyorsunuz. Evde kolay yapılan patik çalışmalarını her zaman sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde boncuklu dantelli örgü patik yapmak için örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

boncuklu-dantelli-orgu-patik-yapmak

source : http://postila.ru/VALENTINA_CERGUTSA/vyajem-detyam

 

Mavi Erkek Patik Modeli Yapmak Örnekli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. mavi erkek patik modeli yap, mavi örgü patik yap ve mavi tığ işi patik yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir