Dantel Örgü Battaniye Modeli Yapmak

Bu yazımda sizlere yine güzel bir örgü çalışması paylaştım. Dantel işi örgü battaniye modeli yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda aşamalar biraz gösterilmiş.

Ancak bu tür çalışma yapmak isteyen bayanlara fikir olacağını düşünüyorum. Sitemizde evde kolay battaniye yapmak için birçok resimli anlatım ve çalışma paylaşmıştım.

Hemen bu yazımın altında karşınıza battaniye modeli veya battaniye yapmak için birçok resimli anlatım çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım resimlerde dantel battaniye modeli yapmak için güzel bir çalışma yapılmış. Aşamaları fazla olmasa da hoşuma gittiği için evde dantel işiyle uğraşan bayanlar için paylaştım.

Benzer çalışmaları ilerleyen günlerde yine anlatımlı video ve resimli anlatımları şeklinde bulup paylaşacağım. Şimdi sizleri dantel örgü battaniye örneği ile baş başa bırakıyorum.

 
 

dantel-orgu-battaniye-modeli-yapmak

source : http://stuckathomemom.com/craft-projectsprintouts/random-crochet-patterns-with-pictures-found-online-crochet-patterns/

 

Dantel Çiçek Örneği Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel çiçek örneği, dantel gül örneği ve dantel işi çiçek örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir