DANTEL YAZLIK ŞAPKA ÖRNEĞİ

Dantel yazlık şapka örneği arayanlar olabilir. Bu yazımda güzel bir kendin yap çalışması olarak örnek paylaştım. Örnekte dantel yazlık şapka motifi ve nasıl yapılacağı belirtiliyor. Bu tür dantel işi çalışmalar yapanlar kolayca bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirler.

Anlatımlı olmayan çalışma da fazla detay verilmemiş. Kısa sürede yapımını anlatan çalışmayı yani videolu anlatımı bulup paylaşacağım. Bu paylaşıma benzer birçok dantel örgü çalışmaları veya dantelden yapılan takı çalışmaları da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmalarına bir de dantel motifleri girince hem güzel çalışmalar ortaya çıkıyor. Hem de güzel şapka veya başlık çalışmaları da ortaya çıkmaktadır.

 
 

Sitemizde daha önce dantel şapka modeli yapmak veya dantel değerlendirme çalışmaları paylaşmıştım. Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı olmasa da örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

dantel-yazlik-sapka-ornegi

 

TIĞ İŞİ BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi bileklik, tığ işi bileklik nasıl yapılır ve tığ işi bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. sevda diyor ki:

    Merhaba bende örgün isni çok seviyorum sapkayi hangi iple yaparsak daha güzel olur ve örnek çok guzel

  2. Nuray diyor ki:

    sevda hanım ben de çok seviyorum dantel işlerini ve örgü işlerini… ip olarak kendi malzemeniz neyse onu da kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir