Dantelli Ekmek Sepeti Modelleri

Dantelli Ekmek Sepeti Modelleri

Sizin için bu yazımızda birçok dantelli ekmek sepeti modelini sıraladık. Umarım beğenirsiniz. Evde dantelli ekmek sepeti yapmak isterseniz, hemen resimlerin sonunda anlatımlı bir video da paylaştık. Onu da seveceksiniz. Nasıl yapıldıklarını öğrenip sizde kısa sürede yapabilirsiniz.

Aslında eski kullanmadığınız dantelleri balonu veya bir kaseyi kalıp yaparak kase haline getirebilirsiniz. Donan yapıştırıcı kullanarak eski dantellerden de bu tür ekmek sepeti modeli yapabilirsiniz.

Sitemizde eski dantelleri değerlendirme ile ilgili de çalışmalar paylaşmıştık. Hatta onlar da bu içeriğin altından karşınıza çıkabilir. Mutlaka incelemelisiniz. Dantelli ekmek sepeti yapmak için bu paylaşımlar size fikir olacaktır. Kolay gelsin.

 
 

 

Spitzen-Brotkorb – lacy bread basket – dentelle corbeille à pain – pizzo cestino del pane – lacy brødkurv – encaje panera

 

Yuvarlak Lif Örnekleri 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. yuvarlak banyo lifleri, yuvarlak lif çeşitleri ve yuvarlak lif modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir