Evde Kare Şeklinde Yıldız Motifli Anlatımlı Dantel Örnekleri

Evde Kare Şeklinde Yıldız Motifli Anlatımlı Dantel Örnekleri

Dantel işleri bölümüne eklediğim bu makalemde sizlere birbirinden farklı ve güzel yıldız motifli dantel örnekleri paylaştım. Evde kare şeklinde yıldız motifli anlatımlı dantel örnekleri işinize yarayabilir. Dantel işleri ile uğraşanlar için farklı örnekler araştırmaya devam ediyorum.

Dantel örnekleri bakımından hemen hemen her gün sizlere farklı çalışmaları anlatımlarıyla ve detaylarıyla bu başlık altından vermeye çalıştım. Diğer dantel çalışmalarını ilgili bölümlerde ve bu yazımın sonunda görüntüleyebilirsiniz. Dantel çeşitleri ve örneklerini bolca sitemizde bulabilirsiniz. Anlatımlı ve ders niteliğinde birçok dantel örneğini kolaylıkla ücretsiz bir şekilde sitemizde bulabilirsiniz.

 
 

Bu yazımda kare şeklinde anlatımlı dantel örnekleri paylaştım. Altta birkaç şekil ve şema ile dantel örnekleri anlatılmış. Ancak yapmadığım için pek bir bilgim yok. Fakat yapan hanımlar için güzel çalışmalar ve örnekler olacağını düşünüyorum. Kolay gelsin.

Örneklerden yararlanacağını umuyorum. Yine farklı çalışmalar buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : http://www.liveinternet.ru/users/5346642/post301633734/

 

Evde Kolay Islak Kek Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde ıslak kek yapımı, hızlı ıslak kek ve ıslak kek nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir