Evde Kolay Dantel Gül Örneği Yapmak

Evde kolay yapabileceğiniz dantel örneklerini paylaşmaya devam ediyorum. Kolay bir şekilde gül deseni yapabilmeniz için paylaştığım bu güzel resimli anlatımda dantel gül örneği yapmak için adımlar verilmiş.

Adımları takip ederek sizde kolaylıkla evde kolay dantel gül örneği yapabilirsiniz. Kolay yapılan dantel işleri için sitemizde birçok çalışmaya ve resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yapılan dantel işleri için gül örneğinin resimli anlatımında kare kare aşamalar anlatılmış. Dantel örgü işleri ile uğraşanlar için paylaştığım bu çalışmada dantelden gül yapmak için örnek bir resim yer alıyor.

Evde kolay dantel gül örneği yapmak için daha önce paylaştıklarım ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Şimdi sizleri dantel gül örneği yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-gul-dantel-ornegi-yapmak

source : http://www.fabartdiy.com/how-to-crochet-pretty-3d-lace-rose/

 

Tahta Şişle Tığ İşi Atkı Örme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap şişle atkı örme, ahşap şişle tığ işi atkı örme ve ahşap şişten atkı nasıl örülür hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir