Örgü İpinden Dantel Çiçek Motifi Yapmak

Evde kolay örgü ipinden dantel çiçek motifi yapmak olarak adlandırdığım bu çalışma da güzel bir resimli anlatım bulunuyor. Adımlarını gösterdikleri çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Evde kolay yapılan çiçek motif örneği veya daha farklı çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Evde dantelden yapılan çiçek örneği çalışmalarını daha sonra tekrar paylaşmaya devam edeceğim.

Şimdi sizleri örgü ipinden dantel çiçek motifi yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakacağım. Evde dantel çalışmaları yapan bayanlar için daha önce de değişik ve güzel çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışmada çiçek deseni yapmak için dantel çalışmasının resimli anlatımı yer alıyor. Benzer çalışmaları ilerleyen günlerde paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi resimli anlatıma dönelim.

 
 

orgu-ipinden-dantel-cicek-motifi-yapmak

source : http://postila.ru/%D0%98%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0_%D0%91%D1%80%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D0%BD%D0%B0_ira_bra/rukodelie

 

Terlik Modeli Patik Nasıl Yapılır başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 patik örnekleri, 2016 patik modeli yap ve kalın şişten örgü patik yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir