Yeni Çeyizlik Fiskos Masası Dantel Örnekleri

Yeni Çeyizlik Fiskos Masası Dantel Örnekleri

Çeyizlik kategorisine bugün sizlere yeni çeyizlik fiskos masası dantel modellerini paylaşacağım. Birbirinden farklı ve güzel çalışmaların hepsi el emeği göz nuru, yapanların eline emeğine sağlık. Tüm bu resimler alıntı olup, sadece fikir edinmeniz amaçlı paylaşılmaktadır.

 
 

Yine ilerleyen günlerde bu dantel örneklerinin yapılışları ile ilgili anlatımlı yazılar da paylaşacağım. Yine sitemizde dantel örnekleri ile ilgili diğer çalışmalara da göz atmalısınız. Gerçekten harika çalışmalar sitemizde mevcut… yeni çeyizlik fiskos masası dantel örnekleri ise şöyle ;

 

2016 En Güzel Bahçeye Hasır Dekorasyon Fikirleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 bahçe hasır modelleri, 2016 hasır modelleri ve bahçe hasır dekorasyon hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Banu diyor ki:

    bazı dantel modelleri güzelmiş görmediğim modeller de vardı ilgimi çekti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir