Yeni Dantelli Yastık Örnekleri

Yeni Dantelli Yastık Örnekleri

Yeni kırlent örnekleri arıyordum. Karşıma çok değişik ve dantelli yastık modelleri çıktı. Sizlerinde beğeneceğinizi umuyorum. Aynı zamanda ilk paylaştığım kırlent dantelinin örneğini bulunmakta… dileyen kullanabilir ve dantel örneğinden yararlanarak aynısını yapabilir. Diğerleri ise yeni dantelli yastık örnekleri olup fikir edinmeniz amaçlı paylaştım. Birbirinden güzel yastık modellerini paylaşmaya devam edeceğim.

Yastıklar evimizi güzelleştiren, bizi rahatlatan en güzel aksesuarların başında gelir. Hatta evimizde bulunan oturma gruplarının ise vazgeçilmezidir. Çoğu zaman yeni oturma takımı aldığımızda eğer yastık veya kırlent hediye etmiyorlarsa, ne yapar eder kendimiz kırlentler yapar ve o aldığımız oturma takımına monte ederiz. Kırlent eskiden gelen bir Türk geleneği olup, hemen hemen ülkemizdeki tüm evlerde bulunur. Bu yazımda paylaştığım örnekler ise dantelli kırlent örneklerinden oluşuyor. Umarım beğenirsiniz.

yeni-dantelli-yastik-ornekleri-kirlent-dantel-ornegi

 
 

yeni-dantelli-yastik-ornekleri-kirlent-dantel-ornegi2

İlk paylaştığım dantel kırlent örneğinin şablonu… isteyenler bu örnekten yararlanabilirler.

Dantelli kırlent örnekleri bu kadar… yeni dantelli yastık modelleri buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdilik bu kadar… kolay gelsin.

source : http://www.ezberim.biz/orgu-dikis-nakis-yun-oya/268160-yastik-danteli-ornekleri/

Klöppelkissen – lace pillow – oreiller de dentelle

 

Yeni Tığ İşi Kolyeler 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. collier de crochet, crochet necklace ve häkeln Halskette hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir