Dantelle Bluz Yenileme Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

 

 

0

 

Dantelle Bluz Nasıl Yenilenir

Bu yazımızda paylaşacağımız dantelle bluz yenileme resimli anlatımı sayesinde sizde eski bluzlarınızı yesyeni bir hale dönüştürebileceksiniz. Evde boş zamanınız çoksa ve eski kıyafetlerinizi nasıl yenileyeceğinizi düşünüyorsanız bu güzel çalışma imdadınıza yetişecektir.

Evde kolay elbise süsleme alanında birçok çalışmayı sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Yapımı gayet kolay olan çalışma da eski dantelleri de değerlendirmiş oluyorsunuz. Eski dantelle elbise yenileme fikirleri sayesinde sizde sevdiğiniz elbiseleri çok güzel görünümlere kavuşturabilirsiniz. Bu güzel çalışma da onlardan birisi olup, kısa sürede öğrenip yapacağınızı düşünüyorum. Kolay gelsin.

 

 

dantelle-bluz-yenileme-nasil-yapilir

Spitzenbluse Renovierung – lace blouse renovation – blouse de dentelle rénovation – blonder bluse renovering – rendas blusa renovação – camicetta di pizzo di ristrutturazione

 

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Kutu Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir