Dantelle Bluz Yenileme Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


dantelle-bluz-yenileme-nasil-yapilir-465x415

Dantelle Bluz Nasıl Yenilenir

Bu yazımızda paylaşacağımız dantelle bluz yenileme resimli anlatımı sayesinde sizde eski bluzlarınızı yesyeni bir hale dönüştürebileceksiniz. Evde boş zamanınız çoksa ve eski kıyafetlerinizi nasıl yenileyeceğinizi düşünüyorsanız bu güzel çalışma imdadınıza yetişecektir.

Evde kolay elbise süsleme alanında birçok çalışmayı sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Yapımı gayet kolay olan çalışma da eski dantelleri de değerlendirmiş oluyorsunuz. Eski dantelle elbise yenileme fikirleri sayesinde sizde sevdiğiniz elbiseleri çok güzel görünümlere kavuşturabilirsiniz. Bu güzel çalışma da onlardan birisi olup, kısa sürede öğrenip yapacağınızı düşünüyorum. Kolay gelsin.


dantelle-bluz-yenileme-nasil-yapilir

Spitzenbluse Renovierung – lace blouse renovation – blouse de dentelle rénovation – blonder bluse renovering – rendas blusa renovação – camicetta di pizzo di ristrutturazione

Kolay Kutu Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*