Dantelle Kot Etek Süsleme

 

 

0

 

Evde dantelle kot etek süsleme çalışması olarak sanırım daha önceden de buna benzer bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir eskiyi yenileme çalışması paylaştım. Bugün ki kendin yap çalışmasında dantelle kot etek süsleme çalışmasının resimli anlatımını paylaştım.

Evde sizde bu tür çalışmalar yaparak kot pantolon süsleme veya kot etek süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Hepimizin evinde dantel örgüler vardır. Bazen danteller eskiyip sararır veya ömürlerini yitirebilir. Bu gibi durumlarda da onları kot etek veya pantolon gibi elbiselere süsleme için kullanabilirsiniz. Evde kolay dantelden kot süsleme çalışmaları ile eski elbiselerinizi yenileyebilirsiniz.

Buna benzer çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap ve değerlendirme kategorilerinde sıkça paylaşıyorum. Bu sayede evde kot pantolon veya dantelle kot etek süsleme çalışmaları ile keyifli çalışmalar yapabilirsiniz. Evde dantelden yapılan süsleme çalışmalarını bu yazımın hemen altında da görebilirsiniz. Şimdi sizleri dantelle kot etek süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum.

 

 

dantelle-kot-etek-susleme

Evde kot etek dantelle süsleme çalışmaları ile çok değişik eşyalara da sahip olmuş olursunuz. Evde kot etek süsleme çalışmalarını sadece dantelle değil başka malzemelerle de yapabilirsiniz. Kolay süsleme çalışmaları için sitemizdeki kategorileri incelemelisiniz.

Değişik çalışmaları sürekli olarak sizlere paylaşıyorum. Evde dantelle kot etek süsleme çalışmasında iğne iplik, makas, dantel örgü malzemelerini kolaylıkla temin edebilirsiniz. Yapımını ise resimli anlatımdaki örnek gibi yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/178536

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Ahşaptan Kedi Basamağı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir