Dantelli Ekmek Sepeti Modelleri

1x1.trans

Dantelli Ekmek Sepeti Modelleri

Sizin için bu yazımızda birçok dantelli ekmek sepeti modelini sıraladık. Umarım beğenirsiniz. Evde dantelli ekmek sepeti yapmak isterseniz, hemen resimlerin sonunda anlatımlı bir video da paylaştık. Onu da seveceksiniz. Nasıl yapıldıklarını öğrenip sizde kısa sürede yapabilirsiniz.

Aslında eski kullanmadığınız dantelleri balonu veya bir kaseyi kalıp yaparak kase haline getirebilirsiniz. Donan yapıştırıcı kullanarak eski dantellerden de bu tür ekmek sepeti modeli yapabilirsiniz.

Sitemizde eski dantelleri değerlendirme ile ilgili de çalışmalar paylaşmıştık. Hatta onlar da bu içeriğin altından karşınıza çıkabilir. Mutlaka incelemelisiniz. Dantelli ekmek sepeti yapmak için bu paylaşımlar size fikir olacaktır. Kolay gelsin.


 

Spitzen-Brotkorb – lacy bread basket – dentelle corbeille à pain – pizzo cestino del pane – lacy brødkurv – encaje panera

Yuvarlak Lif Örnekleri 2016 başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*