Dantelli Ekmek Sepeti Modelleri

 

 

0

 

Dantelli Ekmek Sepeti Modelleri

Sizin için bu yazımızda birçok dantelli ekmek sepeti modelini sıraladık. Umarım beğenirsiniz. Evde dantelli ekmek sepeti yapmak isterseniz, hemen resimlerin sonunda anlatımlı bir video da paylaştık. Onu da seveceksiniz. Nasıl yapıldıklarını öğrenip sizde kısa sürede yapabilirsiniz.

Aslında eski kullanmadığınız dantelleri balonu veya bir kaseyi kalıp yaparak kase haline getirebilirsiniz. Donan yapıştırıcı kullanarak eski dantellerden de bu tür ekmek sepeti modeli yapabilirsiniz.

 

 

Sitemizde eski dantelleri değerlendirme ile ilgili de çalışmalar paylaşmıştık. Hatta onlar da bu içeriğin altından karşınıza çıkabilir. Mutlaka incelemelisiniz. Dantelli ekmek sepeti yapmak için bu paylaşımlar size fikir olacaktır. Kolay gelsin.

 

Spitzen-Brotkorb – lacy bread basket – dentelle corbeille à pain – pizzo cestino del pane – lacy brødkurv – encaje panera

 

Daha önce paylaştığımız Yuvarlak Lif Örnekleri 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir