BOŞ ŞARAP ŞİŞESİNDEN NELER YAPILIR

Boş şarap şişesinden neler yapılır? diyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Bu yazımda sizlere evinizde boşalan ve atmaya kıyamadığımız güzel şekillere sahip şarap şişelerini değerlendirebileceğiniz güzel fikirler paylaştım.

Resimli anlatımlarda örnek olarak şarap şişelerinden yapılan çalışmalar ön planda gösteriliyor. Boş şarap şişelerini değerlendirerek evinize yeni eşyalar yapabilirsiniz. Hem eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Hem de boş şişeleri değerlendirmiş olursunuz. Daha önce de boş şişe değerlendirme çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Onlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. Boş şarap şişesinden yapılan avize, abajur veya süs vazo gibi birçok çalışma yapılabilmektedir. Şimdi sizleri örnek resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

bos-sarap-sisesinden-neler-yapilir

source

 

AHŞAP TAHTADAN YATAK ODASI TAKIMI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap tahta şablonu, ahşap tahta yatak şablonu ve ahşap tahtadan yatak yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir