ESKİ MOBİLYALARI DEĞERLENDİRME FİKİRLERİ

Eski mobilyaları değerlendirme fikirleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımda sizlere eski mobilyaları değerlendirme fikirlerinden olan güzel bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Yabancılarda ki gibi bizim de evimizde iki katlı yataklar veya yatak başlıkları vardır. Resimli anlatımda yatak başlıklarından köşe koltuk oturma grubu yapılması veya yatak başlıklarından döner koltuk yapmak için de değerlendirebileceğiniz bir çalışma yer alıyor.

Resimli anlatıma uygun olarak sizde evinizdeki bu tür mobilyalarınızı değişik eşyalara dönüştürebilirsiniz. Evde kolay yapılan bu tür çalışmalar sayesinde eski mobilyalarınızı da değerlendirmiş olursunuz.

Resimli anlatımda detaylı bir şekilde yapılan işlemler gösterilmemiş. Ancak kabaca da olsa ne yapılmak istenildiğini anlayabiliyorsunuz.

Benzer çalışmaları kendin yap kategorisinde sürekli paylaşıyorum. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

eski-mobilyalari-degerlendirme-fikirleri

source

 

EVDE ESKİ KOMİDİNLERİ YENİLEME FİKİRLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski eşyaları yenileme, eski komidin yenileme ve idées de rénovation commode hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir