Eski Penyeden Kolay Paspas Yapmak

Evde kullanmadığınız eski penyelerden paspas çalışması yapabilirsiniz. Evde eski penyeden paspas yapmak için bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda hemen hemen nasıl yapıldığı belirtilmiş.

Sizde evde eski bir penyeyi çok güzel bir paspasa dönüştürebilirsiniz. Evde eski penyeden paspas yapmak için daha önce de benzer güzel çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine paylaştığım güzel çalışmadan yararlanarak sizde eski penyeden paspas yapabilirsiniz. Yada artık kumaşlardı birbirine dikerek örgü usulü paspas modelini yapabilirsiniz.

Evde eski penyeden paspas yapmak için benzer çalışmaları sitemizde yer alan ” Değerlendirme ” bölümünde bulabilirsiniz.

Eski penyeden neler yapılır diyorsanız sitemizde hatta bu yazımın hemen altında benzer çalışmalara göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri eski penyeden kolay paspas yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

eski-penyeden-kolay-paspas-yapmak

source : http://weheartit.com/entry/217932812

 

Tığdan Bebek Patik Modeli Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay patik modeli yap, evde kolay tığ işi patik yapmak ve evde tığ işi patik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir