Evde Fazla Kumaş Parçalarından Elbiseye Süs Yapmak

Evde kumaş işleri ile uğraştığınız da illaki kumaş artıkları kalır. Bu artık kumaş parçalarını genelde atarız. Ancak bunları kullanarak değerlendirebilir ve onlardan çiçek şeklinde süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Bu artık kumaş parçalarını elbise üzerine çiçek süsü olarak kullanabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda tam da bu noktaya değinilmiş.

Evde artık kumaştan elbiseye çiçekli süs yapmak için paylaştığım çalışmada nasıl yapacağınız adım adım gösteriliyor. Bu sayede kıyafetlerinize kumaştan çiçek süslemeleri yapabilirsiniz.

Evde nasıl yapılır diye merak ettiğiniz süs çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum. Hatta bu yazımın altında da karşınıza benzerleri çıkacaktır.

 
 

Bu yazımda paylaştığım kumaştan süs yapmak için resimli anlatımı takip etmeniz yeterlidir. Şimdi sizi evde fazla kumaştan elbiseye süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-fazla-kumas-parcasindan-elbiseye-cicek-sus-yapmak

source : http://www.duitang.com/people/mblog/36908470/detail/

 

Evde Keçeden Baykuş Süs Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı keçeden baykuş yapmak, evde baykuş keçeden nasıl yapılır ve evde baykuş nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir