GAZOZ ŞİŞESİNDEN YAPRAKLI SÜS YAPMAK

Gazoz şişesinden yapraklı süs yapmak veya süs yapay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum.

Kolay bir şekilde plastikten yapay çiçek yapabilir ve evinizi güzelleştirmek için bu tür çalışmaları dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz.

Evde plastikten yapraklı yapay çiçek yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Kolay yapılan çiçek çalışmalarının anlatımlı resimlerini buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim.

Gazoz şişesinin plastiği hem yeşil hem de diğer şişelere bakış daha kıvrımlı olduğu için tercih edebilirsiniz. Gazoz şişesinden yapay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde eğlenerek yapabilirsiniz.

 
 

Hem kendinize yeni bir hobi edinmiş olursunuz. Gazoz şişesiyle yapraklı süs yapmak için anlatımlı çalışma ise şöyle ;

gazoz-sisesinden-yaprakli-sus-yapmak

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir