Pişti Kağıtlarından Takvim Yapmak

Her ne kadar pişti kağıtlarından takvim yapmak diye adlandırsam da, sanırım özel günler takvimi de olarak yapılmış ve düşünülmüş bir çalışma olabilir. Bu yazımda sizlere kumar kağıtlarından takvim yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde pişti veya kumar kağıtları ile oyunlar oynanmasına karşıysanız, bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel ve farklı çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde kumar kağıdından yapılan çalışmalara örnek olarak bu çalışma da farklı bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Genelde evde pişti oynanan kağıtlarla birde üst üste koyularak yıkılınca hayal kırıklığı yaşanılan yapılar da inşa edilmektedir.

 
 

Şimdi sizleri farklı ve işe yarar mı bilmiyorum, pişti kağıtlarından takvim yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

pisti-kagitlarindan-takvim-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/317503842456641593/

 

Videolu Kalın İple Tığ İşi Bebek Patiği Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kalın iple bebek patiği yap, kalın iple patik nasıl yapılır ve kalın ipten bebek patiği yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir