PLASTİK DETERJAN KUTULARINDAN YAPILAN ÇALIŞMALAR

Evinizde mutlaka plastikten deterjan kutuları vardır. Onları bittiğinde atanlardansanız? artık atmayın. Onları dönüştüreceğiz. Onları çok güzel eşyalara ve işe yarar malzemelere dönüştüreceğiz.

Bu yazımda sizlere plastik deterjan kutularından yapılan çalışmaları paylaştım. Daha önce de plastikten çanta yapmak, deterjan kutusundan lazımlık yapmak gibi birçok çalışmanın resimli anlatımını paylaşmıştım.

Hatta benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Plastik deterjan kutusundan sepet yapmak, çanta yapmak veya kitaplık yapmak gibi çılgınca fikirleri görünce şaşıracaksınız.

Çünkü ben ilk gördüğümde şaşırdım. Şimdi sizleri çalışmanın örnek resimleri ile baş başa bırakacağım. Belki işinize yarayan bir fikir görebilir ve aynısını yapmak isteyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

plastik-deterjan-kutularindan-yapilan-calismalar

source

 

AHŞAP ODUN KÜTÜKTEN MUMLUK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ağaçtan mumluk yapmak, ahşaptan mumluk yapmak ve basit mumluk yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir