PLASTİK ŞİŞEDEN FERMUARLI BOZUK PARA CÜZDANI YAPMAK

Plastik şişeden fermuarlı bozuk para cüzdanı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde beğeniyorsanız yapmayı düşünebilirsiniz. Bu tür akıllı fikirler sayesinde hem bozuk para cüzdanına sahip olmuş oluyoruz.

Hem de fermuarlı bozuk para cüzdanı çalışmaları ile paralarınızı koyabileceğiniz güzel kibar cüzdanlara sahip olmuş oluyorsunuz. Plastik şişeden cüzdan yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde çok güzel kendin yap projeleri yapabilirsiniz. Plastik şişeden fermuarlı bozuk para cüzdanı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara kendin yap bölümünden ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yapılan fermuarlı cüzdan veya takı çalışmalarını hem çok beğeniyorum. Hem de nasıl yapıldıkları resimli olarak anlatıldığı için kolay bir şekilde yapmayı öğrenebiliyoruz.

Bu tür çalışmaları buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

plastik-siseden-fermuarli-bozuk-para-cuzdani-yapmak

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Suzan ASLAN YILDIZ diyor ki:

    Anasııfı öğretmeniyim,özel hayatımda da evde yapılabilen basit ama ,kullanışlı tasarımları ilginç buluyorum.Benim de ilginç tasarımlarım var.Sizin sitenizdeki atık tasarımları çok beğeniyor,ilginç ve kullanışlı buluyor,sık kullanıyorum……teşekkür ederim :)

  2. Nuray diyor ki:

    Teşekkür ederim Suzan öğretmenim. Bende bu tür çalışmaları çok beğeniyorum. Evde canım sıkıldıkça ne yapabilirim deyip, başlıyorum yapmaya… ilgine teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir