Değişik Çerçeve Modelleri

 

 

0

 

Değişik Çerçeve Modelleri

Bu yazımızda sizlere farklı yapılmış, değişik düşünülmüş çerçeve modelleri paylaşacağız. İçlerinden beğendiklerinizi sizde kendi eviniz veya iş yeriniz için aynısını yapabilirsiniz. Evde sizde değişik çerçeveler yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Değişik çerçeve modelleri veya nelerden çerçeve yapılır diyorsanız bu güzel çalışmaları beğeneceğinizi düşünüyorum.

 

 

Hepsi de ilginç çalışmalar olup, kısa sürede yapıp evinizde dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz. Evde değişik malzemelerden çerçeve yapabilir veya duvarları bu değişik dekoratif eşyalarla süsleyebilirsiniz. Anlatımlı çerçeve örnekleri sayesinde sizde kısa sürede evinizi dekor edebilirsiniz. Benzer çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Hatta cam çerçevesinden duvara tablo yapmak gibi değişik sanat eserlerine ve değerlendirme çalışmalarına da yer vermiştik.

 

Daha önce paylaştığımız İğnedanlık Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir