Değişik Kapı Süsü Örnekleri


Değişik Kapı Süsü Örnekleri

Bu yazımda sizlere birbirinden farklı ve değişik kapı süsü örnekleri paylaştım. Evde kolay kapı süsü yapımı ile ilgili daha önce size sitemizde bol bol anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım. Bu çalışmalara sitemizde yer alan kendin yap ve dekorasyon bölümlerinden ulaşabilirsiniz. Evde kolay kapı süsü yapmak için basit malzemelere ihtiyacınız oluyor. Bu yazımda paylaştığım örnek resimlerde gördüğünüz gibi kağıttan kapı süsü çalışması yapılmış. Yine düğmelerden kapı süsü çalışması da örnek resimlerde yerini alıyor.

Sizde evinizde artık malzemeleri kullanarak çok şık ve güzel kapı süsü modelleri yapabilirsiniz. Profesyonel anlamda kapı süsü yapmak isterseniz sitemizdeki diğer çalışmalara göz atmalısınız. Altta sizlere birbirinden değişik ve farklı kapı süsü modelleri paylaştım. Buyurun modellere ;

Gördüğünüz gibi mantar tıpasından kapı süsü çalışması dahi yapılabiliyor. Yine örgü kapı süsü yapılışı ile ilgili gördüğünüz örnekteki gibi sizde aynı çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Öncelikle bir simit alıp, üzerini süslemekle başlayabilirsiniz. Kapı süsü çalışması ile ilgili sürekli olarak sitemizde paylaşımlarda bulunuyorum. Bu yazımın hemen sonunda karşınıza benzer kapı süsü çalışmaları çıkacaktır. Mutlaka onlara da göz atmanızı öneririm. Evinizin kapısında süs yoksa mutlaka yapmayı denemelisiniz. Evinize gelen misafirleriniz kapı süsünü gördüklerinde eğlenceli ve güzel insanların evine geldiklerini ilk dakikadan dahi anlarlar. Bu yüzden bu tür çalışmalar ile sizde monoton geçen hayatınızı neşe saçan zamanlara çevirebilirsiniz. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*