10 Farklı Sarkaç Süs Dekorasyon Fikirleri

10 Farklı Sarkaç Süs Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon konusunda çok hassasım. Değişik dekorasyon çalışmaları ve dekor fikirleri gördükçe sizlere de paylaşıyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir çalışma paylaşacağım. 10 farklı sarkaç süs dekorasyon fikirleri paylaştığım bu yazımdaki örnek resimler çok hoşunuza gidecek. Benzer çalışmaları sizlerde evleriniz için düşünebilirsiniz. Gerçekten şahane çalışmalar var. 10 farklı dekoratif fikrine bayılacaksınız. Daha önce sitemde evde kolay sarkaç süs yapımı ile ilgili çalışmalar paylaşmıştım.

 
 

Bu yazımın sonunda yine karşınıza sarkaç süs yapılışı ile ilgili farklı bağlantılar çıkacaktır. Onlara ilerleyerek sitemdeki değişik sarkaç süs çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Yine kendin yap kategorisinde de sarkaç süs yapımı ile ilgili birçok çalışmaya pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sarkaç süs modellerini de yine aynı kategoride paylaştım ve yapımını anlatan çalışmalardan yararlanarak sizde bu güzel sarkaç süslerden yapabilirsiniz.

source : http://www.dailywt.com/10-easy-diy-yarn-wall-hangings-to-liven-up-those-empty-walls/

ornamental pendulum – pendule ornementale – pendulum wall decorations

 

Evde Buzdolabı Magnet Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. aimant senti, felt magnet ve fühlte Magnet hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir