2016 Ağaç Dallarından Çerçeve Yapımı – Kurumuş Ağaç Dallarından Çerçeveler

2016 Ağaç Dallarından Çerçeve Yapımı – Kurumuş Ağaç Dallarından Çerçeveler Daha önceden size kurumuş ağaç dallarından çiçek yapımı, kuru ağaç dallarından süs yapımı ile ilgili çalışmaları paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere yine kurumuş ağaç dallarından yapılmış çerçeveleri paylaşacağım.

Nasıl olur? demeyin, gerçekten gördükleriniz kurumuş ağaç dallarından yapılmış tamamen gerçek organik çerçevelerdir. İlk başta yapay gelebilir ancak kendiniz yapmaya kalktığınızda ki çalışma sonucu ile aynı görüntüdedirler. Kurumuş ağaç dallarından çok güzel çerçeveler yapabilirsiniz.

 
 

Bunun için sokakta veya ormanda bulacağınız eşit boylardaki kurumuş ağaç dallarını biriktirip, bunları bir tutkal yardımı ile çerçeve şeklinde yapıştırmanız yeterli olacaktır. Kurumuş ağaç dallarından çerçeve yapılışı ile ilgili sitemizde henüz bir anlatımlı içerik yok… fakat ilerleyen günlerde sizlere kurumuş ağaç dallarından çerçeve yapımı ile ilgili anlatımlı bir video veya resimler paylaşacağım. Bu yazımda paylaşacağım kuru ağaç dallarından çerçeve modelleri ise şöyle ;

 

2016 En Güzel ve Yeni Kimono Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 kimonolar, en yeni kimono modelleri ve trend kimonolar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir