2016 Birbirinden Güzel Bebek Odası Sarkaç Süs Modelleri

2016 Birbirinden Güzel Bebek Odası Sarkaç Süs Modelleri

Daha önce sarkaç süs yapımı ile ilgili anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere 2016 birbirinden güzel bebek odası sarkaç süs modellerini paylaşacağım. Gerçekten gördüğünüzde çok beğeneceksiniz. Bebek odası için bu güzel sarkaç süs modelleri gerçekten çok güzel aksesuarlar olmakta… günümüzde bebek sahibi birçok kişi bebeğinin yatağının baş ucuna bu tür sarkaç süsler koyarak, bebeklerini eğlendirebilmektedirler.

 
 

Paylaşacağım sarkaç süs modelleri çok güzel ve birbirinden değişik modellerden oluşuyor. Fikir almanız amacıyla paylaştığım çalışmalara benzer çalışmalar sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için sitemizde yer alan kolay sarkaç süs yapımı ile ilgili anlatımlı çalışmalara göz atabilirsiniz. Keçeden sarkaç süs veya kumaştan sarkaç süs yapımı ile ilgili çalışmalar bu yazımın sonunda karşınıza bağlantı olarak çıkacaktır.

source : http://www.prohandmade.ru/mebel-i-interier/35-neveroyatno-milyx-mobilej-dlya-malyshej/

pendule ornementale – ornamental pendulum – Zierpendel

 

Bahçeye Kolay Arnavut Kaldırımlı Parke Taşı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bahçeye parke taşı yapımı, cobblestone ve Kopfsteinpflaster hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir