2016 En Güzel Yeni Çeyizlik Pike Takımı Modelleri

2016 En Güzel Yeni Çeyizlik Pike Takımı Modelleri

2016 en güzel çeyizlik pike takımlarını bu yazımda sizin için derledim. En güzel pike takımı modellerini 20 adet bu yazımda bulabilirsiniz. Yeni evlenecek olanlar için derlediğimiz bu yazımızda en güzel 2016 yeni çeyizlik pike takımı modellerini bir araya getirdik. Uzun araştırmalar sonucu karşılaştığımız en güzel 2016 model battaniye modellerini gördüğünüzde çok beğeneceğiniz modellerin olduğunu belirtmek isterim.

Çeyizlik kategorisine eklediğim bu yazıma benzer çalışmaları yine ilerleyen günlerde sizlere hazırlamaya devam edeceğim. Farklı çalışmaları ve paylaşımları çeyizlik ve evlilik nikah bölümlerinde çoğunlukla bulabilirsiniz. Yeni battaniye modeli örneklerini bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak benzer yazılar bölümünden de ulaşabilirsiniz. Benzer çalışmaları sürekli olarak bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

 
 

Yeni pike takımı modelleri ile battaniye modellerini beğenirseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın. Şimdi sizleri en güzel battaniye modelleri ile baş başa bırakıyorum. Örnek resimlere bakarak, çeyizlik pike takımı düşüncelerinizi belirleyebilirsiniz. 2016 yılının en güzel ve en yeni çeyizlik pike takımı modelleri ise şöyle ;

Gördüğünüz gibi hepsi birbirinden şık ve hepsi birbirinden güzel gözüküyorlar. Sizde yeni evlendiyseniz veya yeni evlilik arifesindeyseniz mutlaka bu modellere bakmadan karar vermeyin. Bazen acele karar vermek uzun süre aynı eşyayı kullanmayı gerektirebilir. Bu yüzden tercihlerinizde çok seçici iseniz fazla araştırmacı olmanızı öneririm. Böylece almak istediğiniz modelleri düşündükleriniz arasından seçebilir ve uzunca süre mutlu olacağınız eşyaları tercih etmiş de olursunuz. Kolay gelsin ve mutluluklar.

 

Evde Grapon Kağıdından Kolay Ponpon Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay grapon kağıdından ponpon yapımı, evde kolay krapon kağıdından ponpon hazırlama ve evde krapon kağıdından ponpon yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Tekstil Shop diyor ki:

    Çok Güzel Pike Modelleri Bunlar. Tekstil Shop’ta da böyle ürünler var . Paylaşımınız için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir