2016 Şişe İçine Kum Sanatı Çalışmaları

2016 Şişe İçine Kum Sanatı Çalışmaları

Kum sanatı son günlerde popülerleşen güzel bir çalışmadır. Kum sanatı ile birçok şekil ve manzara kolayca yapılabilmektedir. Tabi kolay derken, bu işi bilen ustalarına kolay gelir bu sanat… yeni öğrenecek olanlar ilk başta zorlanabilir ancak zamanla şişe içine kum sanatını da kolaylıkla öğrenebilirler. Bu yazımda sizlere 2016 şişe içine kum sanatı çalışmaları ile ilgili en güzel çalışmaları önünüze getireceğim. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, paylaşacağım resimler hoşunuza gidecek. Şişe içine kum sanatı ile yapılan manzara çalışmaları, figür çalışmaları ve daha birçok farklı kum sanatı ile yapılan çalışmaları yine bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. 2016 şişe içine kum sanatı çalışmaları ise şöyle ;

 
   

Evde Kolay Kese Kağıdından İnek Oyuncak Yapılışı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kese kağıdından inek yapımı, evde kolay oyuncak yapımı ve evde oyuncak inek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir