2016 Yeni Yastık Modelleri

2016 Yeni Yastık Modelleri

Bu yazımda sizlere en güzel yastık modellerini sunacağım. En güzel kırlent modelleri ile ilgili sizlere daha öncede paylaşımlarım olmuştu.

Ancak bu yazımda 2015 yastık modelleri, 2016 kırlent modelleri ile ilgili güzel paylaşımlarda bulunacağım. Farklı yastık modeli gördüğümde hep ilgimi çekmiştir.

 
 

Umarım bu yazımda paylaşacağım yastıkları gördüğünüzde sizin de ilginizi çeken yastık modellerine rastlayacaksınız. Yeni yastık modeli bakımından en güzel yastık örnekleri ise şöyle ;

 

Evde Kolay Eva Kağıdından Kitap Ayracı Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eva kağıdından kitap ayracı nasıl yapılır, eva kağıdından kitap ayracı yapımı ve eva kağıdından yapılanlar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Ayşe diyor ki:

    Merhaba bu yastıklarım kumaş isimleri nedir acaba özellikle kuzulu olanın kumaşı değişise onu öğrenmek istiyorum ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir